Nomad. Fot. Spell/BM Housing

Nomad. Fot. Spell/BM Housing

  • Autor: bm
  • 04 lut 2019 10:31

Nowoczesne meble o wielu funkcjach

Stolik z gazetownikiem, stół jadalniany o funkcjach biurka, a do tego możliwość bezprzewodowego ładowania smartfonów czy tabletów. Meble, które nie tylko są wielofunkcyjne, ale też podążają za rozwojem technologii mogą stać się rynkowym hitem.

Innowacyjne podejście do projektowania ma między innymi holenderska marka Spell. Która stworzyła kolekcję stołów, stolików i półek z dostępem do bezprzewodowego ładowania smartfonów czy tabletów. Oglądanie filmu czy przeglądanie Internetu bez kabli w zasięgu wzroku i jednoczesne picie kawy umożliwiają na przykład stoliki Nomad i Next. Temu samemu celowi służy również nakładka na oparcie sofy lub fotela Embrace.

Równie pomysłowy projekt to Amarant, którego blat jest wygodnym stolikiem kawowym, a podstawa ze specjalnie uformowanych prętów – pojemnym gazetownikiem. Godny polecenia jest także Catwalker, mogący być stołem jadalnianym albo służyć do pracy.

Produkty marki to designerskie meble o nowoczesnych, prostych formach, które zostały wykonane z naturalnych materiałów przez słynących ze swojego kunsztu holenderskich rzemieślników. Większość z nich jest oferowana w różnych wielkościach i w kilku wersjach kolorystycznych, tak że dopasowanie wybranego modelu do miejsca na niego przeznaczonego i do dominujących we wnętrzu barw nie przysporzy żadnych problemów. Stoły i stoliki Spell odnajdą się nie tylko w prywatnych domach, ale także w biurach, lobby hotelowych lub poczekalniach salonów kosmetycznych czy fryzjerskich i wszędzie tam, gdzie menedżerom zależy na stworzeniu komfortowych warunków dla czekających w kolejce klientów i oczywiście także na estetycznym wyglądzie wnętrza. Produkty Spell dostępne są w sklepie BM Housing.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ