Dekor Rockpile, Pfleiderer

Dekor Rockpile, Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 30 lip 2017 21:54 (aktualizacja: 31 lip 2017 08:16)

Nowość - ścianki przyblatowe

Warto zwrócić uwagę na propozycje do zabudowy przestrzeni między górnymi i dolnymi szafkami. To jedno z najbardziej newralgicznych miejsc w każdej kuchni, które pełni jednocześnie dwie funkcje - dekoracyjną i użytkową.

Producent: Pfleiderer

Położona na wysokości wzroku przestrzeń, odbierana jest jako centralny pas spinający strefy funkcjonalne w spójny ciąg. Jednocześnie - jest ona wyjątkowo mocno narażona na zanieczyszczenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie jej przed wilgocią i brudem.

W obu tych zadaniach ścianki przyblatowe Pfleiderer sprawdzają się perfekcyjnie. Gwarantują ogromną przewagę w utrzymywaniu czystości i pielęgnacji, a także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci i wysokiej temperatury.

Jednocześnie utrzymane są one w dokładnie takich samych dekorach jak inne produkty Pfleiderer (blaty, laminaty HPL i płyty laminowane), co pozwala na stworzenie harmonijnej utrzymanej w dowolnym stylu aranżacji. Zestawiając odpowiedni wzór i kolor ścianki z wybarwieniem szafek, blatu czy podłogi można tworzyć jednorodne wzorniczo strefy, lub przeciwnie – podkreślać jej odrębny charakter i uczynić z przestrzeni międzyszafkowej głównego bohatera pomieszczenia!

Ścianki dostępne są w formacie: 4100 x 600 x 8 mm. Kolekcja magazynowa obejmuje 12 dekorów (Dąb Lancelot, Dąb Sonoma, Orzech Ecco, Rockpile, Metallic Brown, Kashmir White, Nubian Jasny, Marmur Jasny, Alu Szlifowane, Grafit Jasny oraz Biały W10320 i Marmur Roma w wysokim połysku), zaś inne wzory dostępne są na zamówienie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ