Krzesła Albert marki Zuiver. Fot. BM Housing

Krzesła Albert marki Zuiver. Fot. BM Housing

  • Autor: bm
  • 19 kwi 2019 07:54 (aktualizacja: 22 kwi 2019 22:16)

Nowości w ofercie mebli ogrodowych

W tym sezonie warto zwrócić uwagę na ofertę mebli holenderskich, dedykowanych przestrzeniom outdoor. Produkty te mogą być wykorzystane również we wnętrzach.

Uniwersalny charakter ma między innymi krzesło „Albert” marki Zuiver. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych (czarnej, białej, szarej i zielonej), wyróżnia się na tyle ciekawą formą, że doskonale będzie wyglądać zarówno przy stole ogrodowym, jak i kuchennym. Podobnie jak fotel „Jane” od marki Woood. Przyciągający wzrok niezwykłym kształtem, lekki i wygodny, zapewni komfortowy wypoczynek i wewnątrz domu, i na zewnątrz. Świetnie też się sprawdzi w recepcjach różnych firm. Wszechstronnością zastosowania zaskakują również ławki „Lois” od firmy Woood (z drewna eukaliptusa w całości albo do wyboru z siedziskiem i oparciem wyplatanym z nylonowych taśm). Może je postawić pod drzewem w ogrodzie albo w przedpokoju, kuchni czy garderobie. We wszystkich tych miejscach odnajdą się znakomicie.

Wśród nowości holenderskich marek znajdziemy również meble typowo ogrodowe, jak fotel i sofę z kolekcji „Sara” (Woood) czy fotel bujany albo sofę od HK Living. Wszystkie prezentowane meble można znaleźć w sklepach BM Housing.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ