System Orto. Fot. Komandor

System Orto. Fot. Komandor

  • Autor: bm
  • 11 sty 2018 10:14

Nowy pomysł na zabudowę wnętrza

Firma Komandor wprowadziła do swojej oferty nowy system kolumnowy ORTO. Ponadczasowy charakter lekkiego systemu do zabudowy sprawia, że sprawdzi się on
w każdym wnętrzu – garderoby, salonu, kuchni, przedpokoju czy nawet pomieszczenia gospodarczego.

Producent: Komandor

Design systemu Orto stanowi odzwierciedlenie światowych trendów we wzornictwie przemysłowym i architekturze wnętrz. Projektanci marki Komandor dążyli do stworzenia rozwiązania, które da użytkownikowi „maksimum funkcji przy minimum formy”. Szerokie możliwości komponowania półek, kontenerów szuflad, szafek czy drążków, pozwalają na indywidualne dopasowanie zabudowy nawet do najbardziej wysublimowanych wymagań. Orto to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na stworzenie luksusowej garderoby, ale nie tylko. Wielowariantowy system umożliwia aranżację każdej przestrzeni, bez względu na to, czy jest to salon czy kuchnia.

Orto idealnie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie pokojów dziennych czy salonów, nadając im niepowtarzalnego, nowoczesnego wyrazu. Funkcjonalna konstrukcja o minimalistycznym wyrazie z powodzeniem posłuży jako zabudowa kina domowego lub regał pod domową biblioteczkę.

Bardzo modnym trendem w aranżacji domów jednorodzinnych jest łączenie otwartego salonu ze strefą kuchenną. System Orto znajdzie doskonałe zastosowanie również w tego typu architekturze, jako sposób na subtelne wydzielenie różnych stref użytkowych. Wolno stojąca konstrukcja ustawiona między częścią dzienną a aneksem kuchennym może pełnić funkcję ergonomicznego regału z szafkami na talerze i naczynia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ