Fot. Hettich

Fot. Hettich

  • Autor: bm
  • 19 gru 2017 13:29

Nowy zawias - prawie niewidoczny

Zawias Sensys w kolorze czerni obsydianu harmonijnie komponuje się z frontami w ciemnych barwach, pozostając praktycznie niewidocznym.

Producent: Hettich

Zawias Sensys firmy Hettich łączy w sobie perfekcyjny design z poczuciem luksusu. Od grudnia na rynku polskim dostępna jest nowa - wyjątkowa wersja zawiasu w intrygującym kolorze czarnego obsydianu. 

Na meblach o ciemnej powierzchni, nawet najpiękniejszy zawias nie powinien wyróżniać się kolorystyką, lecz pozostawać niemal niezauważonym - podobnie jak to jest w przyrodzie, w której wszystko ze sobą kolorystycznie harmonizuje. Hettich rekomenduje tę zasadę przy projektowaniu mebli, zachęcając do korzystania z nowego zawiasu Sensys w kolorze czerni obsydianu.

Gama produktów Sensys w kolorze czerni obsydianu obejmuje zawiasy dla różnych kątów rozwarcia i do różnego typu frontów, w tym również cienkich frontów o grubości 10 mm, zarówno w opcji z cichym domykaniem, jak i bez automatyki zamykania do rozwiązań Push to open. Całość oferty zamykają prowadniki i akcesoria w tym samym kolorze.

Sensys zapewnia najlepszą amortyzację w swojej klasie. W porównaniu do podobnych produktów, w przypadku standardowych formatów drzwi można zamontować o jeden zawias mniej - zachowując nadal doskonałą amortyzację. Drzwi, niezależnie od swojej wielkości i ciężaru, domykają się pewnie i delikatnie. Dzięki niespotykanie dużemu kątowi samodomykania, wynoszącemu 35°, regulacja czy dezaktywacja jest zbyteczna.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ