Regał Corino z podświetlenie. Fot. Mebin

Regał Corino z podświetlenie. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2017 13:23 (aktualizacja: 25 kwi 2017 13:26)

Oryginalne formy regałów modułowych

Oprócz indywidualnie dobranych parametrów technicznych i funkcjonalnych regał powinien mieć ciekawą formę i być wykonany z dobrych materiałów – drewna i oklein naturalnych.

Producent: Mebin

Wolno stojący czy mocowany do ściany? Z możliwością łączenia modułów i komponowania zabudowy oddzielającej strefy w pomieszczeniu czy jako pojedyncza, otwarta konstrukcja do wnętrz wysokich i niskich lub ze skosami? Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego warto przyjrzeć się oryginalnym propozycjom regałów marki Mebin. 

Riva, Toledo i Maganda to proste, wysokie, otwarte regały wykonane z drewna dębowego i okleiny naturalnej, nadają się do biblioteki, gabinetu, a nawet salonu. Wolno stojące, ze względu na stabilną konstrukcję mogą być postawione w dowolnym miejscu pokoju. Szlachetny materiał, staranne wykończenie i ciekawa kolorystyka: dąb burgundzki, dąb naturalny lub dąb orzech jeszcze mocniej podkreślają atuty tych wyjątkowych mebli.

Asymetryczny regał Diuna o niebanalnym designie jest dobrym przykładem mebla, dzięki któremu można zagospodarować niewygodne wnęki. Wykonany z użyciem naturalnej okleiny, w modnym wybarwieniu wenge posiada łagodną, opływową linię. Z kolei niski (134 cm wysokości), kasetonowy regał Corino z podświetlaną wnęką łączy funkcję regału i otwartej szafki stanowiąc atrakcyjną dekorację pomieszczenia. 

Lekkie, przestrzenne konstrukcje bez tylnej ścianki dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Regał Sempre z asymetrycznym układem półek to dobry przykład minimalistycznej formy. Mebel w naturalnej okleinie dębowej dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: rustikal i brąz antyczny. Elegante z jedną boczną ścianką posiada dwie dyskretnie ukryte szuflady bez uchwytów, otwierane metodą push to open. Wykonany w naturalnej okleinie w kolorach orzecha amerykańskiego i palisandru Rio posiada 2 warianty wykończenia – mat lub połysk. Regał występuje także w wersji skośnej bez szuflad.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ