Kuchnia z systemem ModernBox. Fot. GTV

Kuchnia z systemem ModernBox. Fot. GTV

  • Autor: bm
  • 26 maj 2019 11:39

Piękna wygoda w kuchni – nowość w systemach szuflad

Czasy, gdy praktyczne elementy wyposażenia mebli i wnętrz w kuchni dostępne były w jednym, zwykle białym lub srebrnym kolorze, już minęły. Mowa o systemach szuflad, których głównym zadaniem jest sprawna i komfortowa aranżacja wnętrza.

Producent: GTV

Modern Box to wygodne i nowoczesne rozwiązanie szuflad wewnętrznych, dzięki którym kuchnia staje się w pełni funkcjonalna i każda przestrzeń jest wykorzystana w praktyczny sposób do końca. Szuflady można wmontować w szafki typu cargo, które z tym systemem można wysuwać na całkowitą głębokość i cieszyć się funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Montaż szuflad również jest niezwykle prosty.

Nowością w ofercie jest Modern Box Square w kolorze antracytowym, który zyskuje na popularności w kuchniach jako alternatywa do jasnych, białych czy szarych pomieszczeń. Odcień antracytu doskonale sprawdzi się w ciemnych szufladach i pozwoli uniknąć kontrastu między zwykle jasnym wnętrzem szuflady a ciemnymi frontami mebli. W tym kolorze dostępne są również podnośniki do klap i akcesoria do garderoby.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ