Podnośniki Top-Stays firmy GTV ułatwiają korzystanie z szafek górnych. Fot. GTV

Podnośniki Top-Stays firmy GTV ułatwiają korzystanie z szafek górnych. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 12 sty 2018 13:04 (aktualizacja: 12 sty 2018 13:16)

Podnośniki do szafek górnych

Podnośniki "Top-Stays" firmy GTV to nowa generacja systemów otwierania górnych szafek. To rozwiązanie praktyczne, ergonomiczne i łatwe w montażu - dzięki nim front szafki płynnie otwiera się do góry, zapewniając pełny dostęp do jej zawartości, a klapę można zatrzymać w dowolnej pozycji.

Producent: GTV

Podnośniki "Top-Stays" to praktyczne i estetyczne rozwiązanie stosowane w górnych szafkach, zapewniające nie tylko cichą i płynną pracy mechanizmu, ale i nowe możliwości aranżacyjne. Użycie podnośników umożliwia zastąpienie tradycyjnych frontów otwieranych na bok jedną szeroką klapą, doskonale komponującą się z modnymi ostatnio szerokimi szufladami.

Kąt otwarcia 107° ułatwia dostęp do produktów i przedmiotów przechowywanych wewnątrz szafki. Dzięki temu, że front otwierany jest do góry, nie koliduje on z pozostałymi klapami i eliminuje ryzyko bolesnego urazu głowy w zderzeniu z otwartymi drzwiami szafki, o jaki nietrudno w ferworze prac kuchennych. Zaletą tego rozwiązania jest również możliwość zatrzymania klapy w dowolnej pozycji i na tak długo, jak będzie nam to potrzebne.

Dodatkowo podnośniki "Top-Stays" wyposażone są w system cichego domyku, zapewniający bezszelestne i delikatnie zamknięcie frontu. Regulować i dostosować do swoich preferencji można nie tylko jego prędkość, ale i siłę otwierania. Mechanizm montuje się do boków korpusu, dzięki czemu jego praca jest płynna i stabilna oraz nie wymaga zastosowania zawiasów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ