Fot. MP Nidzica

Fot. MP Nidzica

  • 11 marz 2020 10:32 (aktualizacja: 11 marz 2020 12:01)

Polska marka mebli tapicerowanych stawia na nowe wymiary

Premierowe modele polskiego producenta mebli tapicerowanych MP Nidzica przeszły lifting, dzięki czemu będą idealnym wyborem nawet do małych wnętrz. Dodatkowo, dopracowana technologia, nowe fasony i funkcje mebli łączą trendy w designie z szerokimi indywidualnymi potrzebami najbardziej wymagających użytkowników.

Komfort optymalny
Najnowsze modele mebli wypoczynkowych od MP Nidzica powstały na bazie tych już dobrze znanych i popularnych. - To sami klienci podpowiedzieli nam, w jakim kierunku powinniśmy zmierzać przygotowując nowości w ofercie – powiedział Dariusz Popławski, właściciel MP Nidzica. W modelach Hugo czy Nero zachowując dotychczasowe komfortowe wymiary powierzchni siedziska i spania, dzięki zmniejszeniu boków, zmniejszyliśmy wymiary całego mebla nawet o kilkanaście centymetrów. Jest to niezwykle ważne dla posiadaczy niewielkich mieszkań, w których każdy metr jest na wagę złota.

Król na salonach
Do tegorocznej oferty odważnie wkracza LEO. To modułowy zestaw wypoczynkowy z przedłużonym siedziskiem szezlong dla pełniejszego i bardziej komfortowego wypoczynku. Dla wygody użytkowania zamontowano zagłówki z możliwością regulacji do odpowiedniego kąta. Siedzenia wykonane są ze starannie dobranych pianek, dodatkowo wzmocnionych sprężyną typu bonell, czyniąc je wyjątkowo komfortowymi zarówno do siedzenia, jak i do spania. Komfort nocnego wypoczynku zapewnia także duża powierzchnia spania i pojemna skrzynia na pościel. Całość została osadzona na solidnej konstrukcji z drewna liściastego.

Personalizacja w stylu Smart
Najpopularniejsze linie mebli modułowych Smart i Monte Carlo wzbogacono o trzyosobową sofę z funkcją spania. Te serie wypoczynkowe pozwalają na dowolne łączenie brył modułowych w układach narożnikowych. Do tej pory możliwość rozłożenia kanap w tych systemach dawał moduł sofy dwuosobowej. W połączeniu z szezlongiem czy fotelem stanowił przestronną powierzchnię do wypoczynku i snu. Wprowadzenie do zestawu nowego elementu – trzyosobowej sofy z funkcją spania – zwiększa możliwość skomponowania zupełnie nowej, komfortowej dla użytkownika i dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb kompaktowej kanapy. Dajemy pole do popisu – mówi Dariusz Popławski. Dzięki kolekcji Smart każdy może skomponować kanapę na swoją miarę.

Mebel, który pięknie współgra
Producent mebli z Nidzicy miłośnikom luksusu w dobrym stylu w tym sezonie proponuje sofę LIRA. Ten mebel w stylu vintage to najbardziej komfortowa sofa w kolekcji kanap. Wsparta na solidnej metalowej konstrukcji, ze sprężystymi siedzeniami wypełnionymi najwyższej jakości pianką HR staje się zarówno elegancką, jak i komfortową strefą wypoczynku. Dzięki funkcji spania o dużej powierzchni, LIRA sprawdzi się świetnie również do wypoczynku nocnego.

New is coming
Premierowe produkty, które pojawiły się w ofercie MP Nidzica gwarantują:
● Komfort – w nowych propozycjach odnajdziemy zagłówki z możliwością sześciostopniowej regulacji do odpowiedniego kąta, które pozwolą wybrać najwygodniejszą pozycję, przymocowane na stałe poduszki, czy siedzenia wykonane ze starannie dobranych pianek, dodatkowo wzmocnionych sprężyną typu bonell, czyniąc je wyjątkowo miękkimi i komfortowymi zarówno do siedzenia, jak i do spania.
● Trwałość – dzięki dopracowanej technologii – solidnym konstrukcjom z drewna liściastego lub metalu, z miękkimi siedzeniami wypełnionymi np. pianką HR najwyższej jakości.
● Funkcjonalność – nowe modele z funkcją spania zapewnią komfort codziennego wypoczynku, jak i okazjonalnego przenocowania gości. Meble posiadają też pojemne skrzynie na pościel.
● Nowoczesne wzornictwo – bryły i szeroka gama kolorystyczna odpowiadają obowiązującym trendom w designie.
● Optymalną personalizację – modele pod względem wielości elementów i możliwości ich komponowania oraz materiałów pozwalają na indywidualny wybór, dopasowany do potrzeb każdego użytkownika.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ