Garderoba ELITE od GTV

Garderoba ELITE od GTV

  • 12 marz 2020 10:18 (aktualizacja: 12 marz 2020 10:31)

Porządek w każdych warunkach

Bez względu na zasobność portfela, wielkość mieszkania, czy styl wnętrza – w każdym przypadku możemy stworzyć dla siebie funkcjonalną garderobę. Dzisiaj producenci oferują nam szeroką półkę produktową, obejmującą różne przedziały cenowe, a same zestawy wykazują się dużą elastycznością aranżacyjną. Idealnym tego przykładem jest linia akcesoriów do garderoby od GTV: ELITE.

Porządek na salonach

Istnieją także inne rozwiązania, które z garderoby w mieszkaniu mogą stworzyć prawdziwy symbol luksusu. Wyższe półki cenowe gwarantują bardziej wyszukane rozwiązania i droższe materiały, a co za tym idzie doskonale prezentują się wizualnie, stanowiąc właściwie samodzielny element wystroju wnętrza.

 

Garderoba ELITE od GTV
Garderoba ELITE od GTV

Dla osób poszukujących produktów z półki premium przeznaczona jest garderoba ELITE – połączenie funkcjonalności z eleganckim, nowoczesnym designem. Linia ta ma być nie tylko sposobem na zorganizowanie przestrzeni na ubrania – została stworzona, aby wykorzystywać ją jako element wystroju w większych pomieszczeniach. ELITE właśnie w takich warunkach najlepiej ukazuje swój potencjał. Dwie opcje kolorystyczne: elegancka biel i gustowny antracyt uzupełniają wykorzystanie modnych materiałów naturalnych oraz drewnopodobnych. W połączeniu z eleganckim designem ELITE wkomponuje się w praktycznie każdy styl wnętrza.

Kosz rattanowy ELITE
Kosz rattanowy ELITE

Miejsce na szuflady możemy zapełnić trzema rodzajami koszy: metalowymi, ażurowymi lub rattanowymi oraz dwoma rodzajami szuflad na obuwie: metalowymi i ażurowymi. W linii znajduje się również wysuwany wieszak na spodnie z antypoślizgowym wykończeniem poprzeczek. Ciekawym rozwiązaniem jest również organizer na akcesoria – posiada małe przegrody, w których możemy przechowywać biżuterię, paski i muszki. Wszystkie elementy wyposażone są w pełny wysuw i system cichego domykania, co gwarantuje komfort użytkowania. Tak jak w linii SMART akcesoria ELITE dostępne są w wymiarach odpowiednich do czterech szerokości zabudowy: 600, 700, 800 i 900 mm, z możliwością regulacji w zakresie 60 mm. Linia ELITE posiada jeszcze jedną niekwestionowaną zaletę – prowadnice ukryte w ramie, co przekłada się na elegancki design. Tę cechę docenią estetycy, zwłaszcza gdy urządzają otwartą garderobę.

Organizer ELITE
Organizer ELITE


Więcej na: