Kolekcja Olaf. Fot. Sweet Sit/Gala Collezione

Kolekcja Olaf. Fot. Sweet Sit/Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 22 sty 2019 12:24

Powrót designu lat 60.

Design z lat 60. postulujący prostotę i funkcjonalność, zalicza swój wielki powrót na całym świecie. Wiele stworzonych w tamtych czasach projektów weszło do kanonu designu, zyskując status kultowych.

W meblach kojarzonych z minionym czasem projektanci marki Sweet Sit, oferowanej przez Fabrykę Mebli Gala Collezione, dostrzegli pomysł, świetną formę i wdzięk, które umiejętnie zreinterpretowali, przekładając w kolekcji „Olaf” tradycję na język nowoczesnego designu. Tradycyjny wzór ubrano w drewnianą ramę, nowoczesne pikowania i obicia bazujące na tkaninach lub skórze.

Kolekcja Olaf wnosi do naszej oferty dużo świeżości. Wnętrza zaaranżowane przy jej użyciu obiecują, że nigdy nie będzie w nich nudno. To meble oryginalne i bardzo dobrze przemyślane pod względem technologicznym i użytkowym. Adresujemy je do klientów, którzy poszukują we wzornictwie impulsu do zmiany utartych nawyków estetycznych i nie czują się dobrze w towarzystwie masywnych brył. Nie ważne czy chcesz przysiąść na chwilę, czy przespać na nich całą noc - są idealnym połączeniem funkcjonalności, komfortu i designu, który nie dominuje pomieszczenia. Zestaw, na który składa się fotel oraz sofa z funkcją spania (systemem rozkładania typu C.S.T.) i pojemnikiem na pościel, uzupełniliśmy o elementy wykonane z litego drewna, pikowane oparcie i gładkie siedzisko. Klienci mogą wybierać wybarwienie nóg, kolor i rodzaj obicia a nawet kolor nici - opowiada o kolekcji Izabela Stępień z Gala Collezione.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ