Fot. Agas

Fot. Agas

  • Autor: bm
  • 16 sie 2018 12:58

Praktyczne i estetyczne podpórki pod półki

Odpowiednio dobrane podpórki pod półki to nie tylko praktyczne rozwiązanie. To również sposób na podkreślenie stylu wnętrza i dodanie uroku meblom.

Podpórki marek Amig i Bolis są dostępne w ofercie firmy Agas. Szeroki wybór pozwoli nam dopasować je pod kątem stylu, koloru i obciążenia według własnych, indywidualnych preferencji.

Półki pozwalają doskonale wykorzystać każdy dostępny centymetr przestrzeni. Sprawdzą się nie tylko jako praktyczne rozwiązanie do przechowywania przedmiotów, ale również jako element dekoracyjny we wnętrzu. Ozdobne podpórki pomogą zadbać o dobrą organizację miejsca, a przy tym podkreślą charakter pomieszczenia. Przykładowo ornamentalne wsporniki takie jak model Ricciolo czy Toscania od producenta Bolis doskonale sprawdzą się w przypadku romantycznych i rustykalnych aranżacji. Metalowe zawijasy w kolorach czerni, złota czy mosiądzu oferuje również hiszpański producent firma Amig. Podpórki model 11 i 20 oraz ornamentalna mod. 2 nawiązują wyglądem do włoskiej stylistyki i wzornictwa, tworząc ciekawy i praktyczny element aranżacji.

Współcześni architekci wnętrz stawiają na minimalizm. Niewidoczne, harmonijne rozwiązania mają sprzyjać komfortowi domowników. To dlatego w przypadku półek w tak urządzonych pomieszczeniach powinniśmy zdecydować się na subtelne podpórki. W ofercie firmy Agas znajdziemy delikatne wsporniki Amig, które przeznaczone są do nowoczesnych, szklanych półek. Drobne, dostępne w pięciu kolorach podpórki sprawiają wrażenie delikatnych, dlatego świetnie łączą się i eksponują efektowność szkła. Ciekawą alternatywą dla takich niedużych podpórek jest ta od firmy Bolis, chromowa Iceberg ma nowoczesny, dynamiczny kształt, a przytwierdzona do ściany będzie wyglądała jak element biżuteryjny pomieszczenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ