Fot. Stolzen

Fot. Stolzen

  • Autor: bm
  • 21 lip 2019 12:56 (aktualizacja: 23 lip 2019 10:53)

Praktyczne rozwiązania w meblach kuchennych

Specjalna szafka wkomponowana w zabudowę meblową. Szuflada na butelki z winem, systemy organizacji szafek i szuflad – to tylko niektóre rozwiązania technologiczne stosowane w meblach kuchennych.

Chcemy aby meble kuchenne nie tylko stanowiły ozdoby naszych wnętrz, ale również były praktyczne w użytkowaniu. Oznacza to, że naszym wymogiem jest by wszystko tu miało swoje miejsce. Ciekawe udogodnienia dla użytkownika znajdziemy w meblach Stolzen.

Przykładem tego może być specjalnie zaprojektowana szafka wkomponowana w zabudowę mebli. Tu można umieścić wszystkie niezbędne w kuchni akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować i szybko wyjąć. Kolejnym udogodnieniem pracy w kuchni jest specjalna szuflada na butelki z winem. Posiadacze mebli kuchennych marki Stolzen z pewnością docenią również wygodny, rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych – talerze czy garnki będzie można teraz łatwo i szybko wysunąć na zewnątrz z zabudowy meblowej, bez potrzeby schylania się czy klękania na podłodze w celu znalezienia odpowiedniego naczynia.

Meble marki Stolzen posiadają również szuflady, które są wyposażone w ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego. W nich można przechowywać niezbędne w kuchni asortymenty oraz utrzymać dzięki temu odpowiedni porządek. Wszystko ma tu swoje odpowiednie miejsce. Meble kuchenne elbląskiego producenta są również wyposażone w specjalne kosze i carga (m. in. marki Peka).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ