Prowadnica do szuflad drewnianych Quadro EB23 firmy Hettich. Fot. Hettich

Prowadnica do szuflad drewnianych Quadro EB23 firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 23 cze 2017 13:16 (aktualizacja: 23 cze 2017 14:26)

Prowadnica do szuflad drewnianych

"Quadro EB 23" to prowadnica zaprojektowana z myślą o szufladach drewnianych o grubości oskrzyni do 19 mm. Nie tylko zapewnia komfort użytkowania, ale też znacznie usprawnia montaż.

Producent: Hettich

Do tej pory wykonanie drewnianej szuflady o bokach z grubszych materiałów na prowadnicy "Quadro" wymagało ich podfrezowania. Dlatego firma Hettich zaprojektowała prowadnicę "Quadro EB 23", w której ten uciążliwy obowiązek został całkowicie wyeliminowany.

Prowadnica "Quadro EB23" przeznaczona jest do szuflad drewnianych o grubości oskrzyni nawet do 19 mm. Oprócz braku konieczności podfrezowania płyty, nowością jest również synchronizacja do prowadnic "Quadro" z pełnym wysuwem i systemem push to open. Montowana bez użycia narzędzi, zapewnia komfortowe otwieranie nawet bardzo szerokich i wysokich szuflad. Wystarczy tylko lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu, aby uruchomić mechanizm synchronicznego otwierania. 

Nowa prowadnica nie tylko usprawnia pracę montażystów, ale też pozwala wykorzystać na boki szuflad materiał pozostały z produkcji korpusów czy frontów, co przekłada się na oszczędności. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ