Pufa Ufa. Fot. Doki

Pufa Ufa. Fot. Doki

  • Autor: bm
  • 01 sie 2018 09:30 (aktualizacja: 02 sie 2018 09:19)

Pufy do wnętrz prywatnych i publicznych

Kolorowe pufy idealnie pasują zarówno do przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Można je wykorzystać również na tarasie albo w ogrodzie.

Pufa marki Doki to dwa elementy – konstrukcja i poduszka. Poduszka wkładana jest do konstrukcji o formie kosza, co pozwala łatwo ją wymienić, wręcz bawić się innymi w rożnych kolorach. Jej obły kształt zachęca, aby na niej usiąść. Wprowadza też miękkość w surowych, prostych wnętrzach.

„Zauważyliśmy zapotrzebowanie na proste meble recepcyjne do siedzenia. Jak we wszystkich elementach naszej kolekcji zależy nam na ich przejrzystości, czystości strukturalnej i odrobinie zabawy. Okazało się, że pufa znakomicie sprawdza się nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także prywatnej” – mówi Jarosław Szymański, z grupy projektowej Doki.

W projekcie zastosowano bardzo dobrej jakości filcowe tkaniny do tapicerowania w 70 procentach z wełny. Kolorystyka konweniuje z innymi elementami dostępnymi w ofercie Doki. Jednocześnie projektantom bardzo zależało, aby wpisywała się w panujące trendy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ