System LeMans. Fot. Peka

System LeMans. Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 28 cze 2019 10:37

Rozwiązanie do szafek narożnych

Opływowy kształt półek systemu LeMans sprawia, że idealnie nadają się one do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń.

Producent: Peka

Marka Peka, ekspert od innowacyjnych rozwiązań dot. przechowywania, prezentuje produkt Le Mans, łączący w sobie niebywałą funkcjonalność i wyszukany design o zróżnicowanej kolorystyce. Opływowy kształt półek tego systemu sprawia, że idealnie nadają się one do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń. Jednocześnie pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową.

Jednym ruchem ręki można wysunąć całą zawartość na zewnątrz. Półki płynnie i niezależnie od siebie wysuwają się z szafki. Co więcej, niski reling koszy pozwala wygodnie wstawiać i wyjmować naczynia. Każda z półek została powleczona powłoką antypoślizgową, która zapewnia bezpieczeństwo i stabilność przechowywanym naczyniom podczas otwierania i zamykania. Powłoka została naniesiona natryskowo, dzięki czemu cała powierzchnia dna zabezpiecza naczynia przed przesuwaniem.

Można dopasować przestrzeń wewnątrz szafki do swoich potrzeb, regulując wysokość półek. Nierównomierne rozłożenie towaru nie wpływa na pracę systemu, który dzięki przemyślanej konstrukcji mimo to zachowuje stabilność. Dodatkowym atutem jest to, że każda z półek może przenosić obciążenie do 25 kg. Dzięki łącznej pojemności 50 kg system ten jest idealnym rozwiązaniem dopasowanym do każdego narożnika.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ