Romance. Fot. BRW

Romance. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 01 wrz 2017 07:16

Salon w stylu skandynawskim

Aranżację w stylu skandynawskim w romantycznej odsłonie proponuje marka Black Red White za pomocą nowej kolekcji mebli Romance.

Producent: Black Red White

Kolekcja składa się z 13 elementów, które pozwolą zagospodarować pokój dzienny, jadalnie, przedpokój oraz stać się częścią sypialni. Meble utrzymane w kolorze modrzew sibiu jasny z naturalnymi akcentami o wybarwieniu dąb san remo jasny.

W skład kolekcji wchodzą aż cztery pakowne komody. Różne gabaryty brył oraz rozmiary wewnętrznych półek i szuflad doskonale mogą wpasować się w potrzeby domowników, którzy chcą ukryć różnej wielkości drobiazgi przed wzrokiem gości. Ich blat w dębowym kolorze z powodzeniem może pełnić rolę miejsca wystawy rodzinnych zdjęć i pamiątek. Szyku i funkcjonalności pomieszczeniu dodadzą dwie witryny o różnej wysokości i szerokości. Meble są wyposażone w bezpieczne szkło
hartowane, a zainstalowane pod szklanymi półkami energooszczędne oświetlenie LED pozwoli
zaaranżować wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Małe kino domowe można zaaranżować dzięki szafce RTV, której popełnieniem będzie wisząca półka – idealna na książki, płyty DVD oraz artykuły dekoracyjne. Z kolekcją Romance można nie tylko zaaranżować salon i jadalnię, ale także przedpokój. Idealną wizytówkę domu możemy stworzyć dzięki panelowi z wieszakiem i zgrabnej szafce na buty, nad którą może zawisnąć lustro z kolekcji. W sypialni elementy garderoby pomieszczą nie tylko pakowne komody, ale także dwudrzwiowa szafa. Dzięki każdemu elementowi możesz wprowadzić nutę skandynawskiego romantyzmu do każdego pomieszczenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ