Wykorzystanie innowacyjnej siatki ściernej firmy Bosch. Fot. Bosch

Wykorzystanie innowacyjnej siatki ściernej firmy Bosch. Fot. Bosch

  • Autor: mg
  • 20 sty 2017 12:01 (aktualizacja: 20 sty 2017 12:45)

Siatka ścierna dla profesjonalistów

Siatka ścierna "M480 Net" firmy Bosch umożliwia odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim gwarantuje znaczące zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Rozwiązanie skraca czas pracy oraz skuteczniej chroni zdrowie użytkownika.

Producent: Bosch

Bosch rozszerzył swój program materiałów ściernych o siatkę ścierną "M480 Net" i wprowadził nowy wielootworowy talerz szlifierski do szlifierek mimośrodowych.

Siatka ścierna ma otwartą strukturę siatkową i - w przeciwieństwie do konwencjonalnych papierów ściernych - umożliwia odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią. Minimalizuje to ryzyko zatykania się materiału ściernego, wydłuża jego żywotność i zwiększa prędkość odbierania urobku. Siatka znacząco redukuje też zanieczyszczenie otoczenia i obrabianych materiałów. Nowy materiał ścierny ma wiele zastosowań. Może być stosowany w szlifierkach mimośrodowych, oscylacyjnych, delta i uniwersalnych, ale też podczas szlifowania ręcznego za pomocą bloczka ściernego. 

Siatka ścierna "M480 Net" jest szczególnie efektywna w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim. W porównaniu do popularnych talerzy z 6 lub 8 otworami umożliwia on znacznie skuteczniejsze odsysanie pyłu. Jest to także jedyny wielootworowy talerz szlifierski na rynku kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami szlifierek mimośrodowych i wszystkimi wersjami papierów dziurkowanych i mocowanych na rzepy.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ