Harmony. Fot. MTI Furninova

Harmony. Fot. MTI Furninova

  • Autor: ut
  • 17 lut 2020 10:25 (aktualizacja: 17 lut 2020 15:56)

Sofa do małego salonu. Nowy model od polskiego producenta

Mała, zgrabna sofa Harmony LC idealnie sprawdzi się nawet w niedużych pomieszczeniach. Jej efektowna forma i smukła sylwetka sprawi, że mebel stanie się główną ozdobą salonu.

Sofa Harmony LC to mebel, który wyróżnia przede wszystkim smukła, lekko zaokrąglona forma. Dzięki niej może śmiało stanąć po środku przestrzeni salonowej, z każdej strony prezentując się niezwykle efektownie. Zaokrąglony kształt nie tylko stanowi oryginalną ozdobę, ale też dodaje jej lekkości. Efekt ten optymalizują smukłe metalowe nóżki, na których osadzono wygodne siedziska. Warto zwrócić uwagę na niewidoczne przeszycia poduch, które w tym przypadku nie zakłócają harmonijnego wyglądu mebla.
Sofa Harmony LC, mimo niewielkich rozmiarów, zapewni odpoczynek na najwyższym poziomie. To za sprawą głębokich siedzisk, będących gwarantem wygody. Siedziska składają się z trzech elastycznych warstw ze zróżnicowanym wypełnieniem, które zapewnią komfort użytkowania przez wiele lat. Stabilne oparcie uzupełniają poduchy - w wersji DAY poduszki oparciowe są o szerokości poduszki siedziskowej, a w wersji NIGHT jest kilka małych poduszek oparciowych. Jednym z największych atutów Harmony LC jest luźny pokrowiec, który z łatwością można zdjąć w celu wyprania lub zmiany. Producent oferuje szeroką gamę tkanin wykończeniowych w modnych kolorach i strukturach. Dzięki temu sofa wpisze się w każdą stylistykę. Jeśli weźmiemy po uwagę fakt, iż model występuje w rozmiarze od 102 cm do 247 cm, okazuje się że nasze możliwości aranżacyjne są właściwie nieograniczone. Elementem uzupełniającym jest puf, który może służyć jako podręczny stolik. Sofa Harmony doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach, gabinetach, czy w nowoczesnym apartamencie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ