Sofa Harold marki Rosanero. Fot. Rosanero (Anders Meble)

Sofa Harold marki Rosanero. Fot. Rosanero (Anders Meble)

  • Autor: bm
  • 31 lip 2018 08:34

Sofa - wiele opcji do wyboru

Ponadczasowa, geometryczna forma, najwyższa jakość materiałów oraz wyrazista kolorystyka, a także szerokie podłokietniki, głębokie i miękkie siedzisko - to główne atuty sofy "Harold".

Stylowa sofa "Harold" z oferty marki Rosanero to mebel, który doskonale wpisuje się w klimat wytwornych, a zarazem przyjaznych użytkownikowi wnętrz. Wygodę użytkowania gwarantują szerokie podłokietniki, głębokie, miękkie siedzisko i oparcie o optymalnej wysokości. Standardowo sofa dostępna jest w czterech opcjach: w wersji podwójnej o długości 174 lub 200 cm oraz w wariancie potrójnym o długości 230 lub 250 cm. Umożliwia to dopasowanie mebla do wymiarów pomieszczenia i wkomponowanie go w całą aranżację wnętrza.

Producent oferuje nie tylko możliwość wyboru gabarytów mebla, ale również typu wypełnienia oraz rodzaju i barwy tkaniny obiciowej (klasycznej lub plamoodpornej).Użytkownik może wybierać spośród bogatej palety odcieni. Wśród nich znaleźć można między innymi ponadczasową bieli i czerń, niezwykle eleganckie odcienie szarości, wyraziste bordo i intensywne czerwienie, a także stylową butelkową zieleń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ