Sofa Paradise. Fot. Inspirium

Sofa Paradise. Fot. Inspirium

  • Autor: bm
  • 25 marz 2019 07:17

Sofy z unikalnym wypełnieniem siedzisk

Inspirium to marka, która w krótkim czasie zbudowała pokaźną kolekcję mebli wypoczynkowych z unikalnym wypełnieniem siedzisk.

Gdy myślimy o sofie pierwszym skojarzeniem jest komfort. Lecz czym on właściwie jest? Z pewnością oznacza on wygodę, przydatność, intymność oraz fizyczne ułatwienia - czyli w przypadku sofy siedziska i poduszki właściwie podpierające ciało. Poczucie komfortu daje nam także wygląd mebla. Pasująca do wnętrza forma oraz przyjemne dla oka i miłe do dotyku wykończenie. Wszystko to wnosi do wnętrza przyjazną, spokojną atmosferę, w której chce się przebywać.

Komfort odczuwamy wszystkimi zmysłami. Jednak w przypadku sofy pierwszoplanową rolę gra wygoda korzystania z mebla. W odpowiedzi na to marka Inspirium wprowadziła do sof rozwiązanie SoftLayers. Główną rolę odgrywa w nim wyjątkowo miękka pianka poliuretanowa. Dodatkowo na jej wierzchu znajduje się gruba warstwa naturalnego pierza. Dzięki wypełnieniom SoftLayers sofy Inspirium oferują wyjątkową miękkość i wygodne podparcie niezależnie od pozycji w jakiej najbardziej lubimy się relaksować.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ