Laminam Realizacja Martyna Midel fot. Dominik Sanojca 3.jpg

Laminam Realizacja Martyna Midel fot. Dominik Sanojca 3.jpg

  • Autor: ut
  • 08 sty 2020 10:58

Spieki kwarcowe w aranżacji wnętrz. Materiał o dużych możliwościach

Włoski producent płyt wielkoformatowych, udowadnia, że harmonijny duet świetnej funkcjonalności i wyszukanego wzornictwa jest możliwy nawet na niewielkiej przestrzeni 45 mkw.

Zgodnie z życzeniem klientów w mieszkaniu dominują naturalne drewno, spieki kwarcowe i len. Obok unikatowego dębowego stołu, na uwagę zasługują także płyty wielkoformatowe Laminam. Odpowiedzialna za projekt arch. Martyna Midel wykorzystała je jako okładzinę ścienną, parapet oraz blaty w kuchni i łazience. Oprócz wyjątkowego koloru antracytowy spiek wyróżniają doskonale właściwości techniczne: odporność na uszkodzenia, zarysowania, wysokie temperatury oraz wilgoć. Ich dodatkowym atutem pozostaje łatwość w utrzymaniu, a także to, że płyty są bardzo cienkie. Spieki Pietra di Savoia Antracite Laminam to jeden z ważniejszych elementów tworzących wyjątkowy charakter łódzkiego apartamentu.

Spieki kwarcowe od Laminam na ścianie i blacie kuchni nadają całości nieco awangardowego charakteru. Spiek Pietra di Savoia Antracite jest kwintesencją włoskiej elegancji: tajemniczej, wyrafinowanej, a przy tym bezpretensjonalnej i oszczędnej. Laminam, włoski producent płyt wielkoformatowych, udowadnia, że harmonijny duet świetnej funkcjonalności i wyszukanego wzornictwa jest możliwy. Całość utrzymana w trzech tonacjach: bieli, brązu i czerni jest ponadczasowa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ