Krzesła i stół Vasco marki Paged Meble. Fot. Paged Meble

Krzesła i stół Vasco marki Paged Meble. Fot. Paged Meble

  • Autor: bm
  • 23 kwi 2019 15:02

Stół i krzesła z drewna dębowego

Praktyczny i solidny stół z wygodnymi prowadnicami ułatwiającymi rozkładanie blatu, tapicerowane krzesła z drewna dębowego - to funkcjonalny i ponadczasowy zestaw do umeblowania jadalni.

Kolekcja mebli do jadalni "Vasco" (Paged), wykonana z drewna dębowego, zachwyca niewymuszoną elegancją i funkcjonalnym charakterem. Blat "Vasco" został wykonany z klejonki dębowej. Uwagę przykuwa charakterystyczne, zaokrąglone podcięcie, które pozwoliło uzyskać wyrafinowany, a zarazem finezyjny kształt stołu.

Sekret niezwykle funkcjonalnego charakteru "Vasco" tkwi w jego „wnętrzu”. Dzięki zastosowaniu prowadnicy asynchronicznej wysokiej klasy, rozkładanie oraz składanie stołu jest łatwe i nie wymaga użycia większej siły, czy też jakichkolwiek narzędzi. Co więcej, dodatkowym ułatwieniem jest możliwość schowania wkładki przedłużającej bezpośrednio pod blatem stołu – dzięki temu nie musimy wygospodarowywać dodatkowej przestrzeni w mieszkaniu na jej przechowywanie oraz zapobiegamy jej zgubieniu. Rozłożenie stołu umożliwia komfortowe usadzenie przy nim nawet 10 osób. Dopełnieniem zestawu "Vasco" są dębowe krzesła tapicerowane. Krzyżowa konstrukcja wzmacniająca pod siedziskiem zapewnia większą odporność na nacisk podczas użytkowania.

Cena stołu: 3099 zł

Cena krzesła: 599 zł

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ