Stół maszynowy Master Cut 2500 marki Wolfcraft. Dystrybucja: Lange Łukaszuk. Fot. Wolcraft

Stół maszynowy Master Cut 2500 marki Wolfcraft. Dystrybucja: Lange Łukaszuk. Fot. Wolcraft

  • Autor: mg
  • 20 cze 2017 14:33 (aktualizacja: 21 cze 2017 06:47)

Stół maszynowy z 6 funkcjami

"Master Cut 2500", nowy stół maszynowy marki Wolfcraft, wyróżnia wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, przechowywania i aż 6 obszarów zastosowań. Ma między innymi ulepszoną prowadnicę zwiększającą precyzję cięcia oraz zmieniony blat z dodatkowymi otworami do mocowania ukośnych pilarek tarczowych.

Producent: Wolfcraft/Lange Łukaszuk

"Master Cut 2500" łączy w sobie funkcje stołu do cięcia, stołu do frezowania, a także stołu dla wyrzynarek oraz ukośnych pilarek tarczowych. Jego duża powierzchnia robocza (ponad 1.000 mm szerokości i niemal 700 mm głębokości), a także składane nogi sprawiają, że otrzymujemy łatwą do przenoszenia i wygodną platformę roboczą, która sprawdza się w różnych pracach warsztatowych, szczególnie związanych z rozbudową i przebudową wnętrz.

Najnowsza edycja stołu jest wyposażona w 2 płyty maszynowe, co pozwala na komfortowe, wymienne korzystanie z dwóch elektronarzędzi bez konieczności ich każdorazowego, ponownego ustawiania oraz mocowania na płycie. Przyczynia się to do wygodniejszej obsługi.

Nowy stół Wolfcraft spełnia m.in. funkcję pilarki stołowej i świetnie sprawdza się w przypadku cięcia małych i lekkich elementów, które można po nim swobodnie przesuwać. Dzięki zastosowaniu prowadnicy kątowej możliwe jest wykonanie dokładnych cięć pod kątem od 0 do 180°, precyzyjnych cięć wzdłużnych (do 570 mm szerokości i 740 mm długości). Dodatkowo, dzięki opcjonalnie dostępnym klinom, stół gwarantuje współpracę także z ręcznymi pilarkami tarczowymi nie wyposażonymi w klin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ