Kolekcja Venezia. Fot. Mebin

Kolekcja Venezia. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 16 lis 2018 10:23

Stylowa kolekcja do salonu

Eleganckie meble z kolekcji "Venezia" marki Mebin zostały perfekcyjnie wykonane z użyciem elementów litego drewna dębowego.

Cechą najbardziej przykuwającą uwagę jest ich niepowtarzalna barwa o głębokim odcieniu orzecha antycznego. Promienie światła, zarówno naturalnego, jak i sztucznego, pozwalają w pełni wydobyć i wyeksponować walory kolorystyczne poszczególnych brył. Elementem charakterystycznym kolekcji są czarne wstawki i asymetryczna fala, dodająca bryłom finezji.

Zamontowanie telewizora na specjalnym panelu zapewni większy komfort oglądania, dzięki stworzeniu jednolitego tła dla obrazu, a także pozwoli na ukrycie nieestetycznych kabli zasilających. Płyty z filmami i różne drobiazgi schowamy w szafce RTV z oryginalną półeczką, szufladą i szafkami. Szyku meblowi dodaje czarny, błyszczący blat ze szkła Lacobel. We wszystkich bryłach z kolekcji szafki i szuflady otwierają się bez uchwytów, poprzez delikatne naciśnięcie ich frontu. Witrynka, szafka z barkiem i komoda zawierają szereg głębokich, pojemnych półek, umożliwiających przechowanie wszelkich potrzebnych w salonie akcesoriów. Te bardziej reprezentacyjne, jak ozdobne szkło, książki, czy piękną porcelanę możemy umieścić za szklanymi drzwiami. Oświetlenie LED w połączeniu z ciepłą barwą szkła Antisol przyczyni się do stworzenia po zmroku wyjątkowej atmosfery.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ