Sypialnia Touluse z oferty Black Red White. Fot. Black Red White

Sypialnia Touluse z oferty Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 26 sty 2017 13:18 (aktualizacja: 26 sty 2017 13:49)

Sypialnia w kolorze dąb bielony

Sypialnia "Toulouse" to ukłon w stronę prostoty i funkcjonalności. Bielone meble przyciągają wzrok widocznymi rysami i słojami drewna w kolorze dąb bielony. Klimatyczna sypialnia utrzymana jest w stylistyce francuskiej Prowansji.

Producent: Black Red White

W skład sypialni "Touluse" wchodzą: dwie szafki nocne, pojemna szafa oraz łóżko z szufladami. Łóżko wyposażone jest w wysokie wezgłowie, o które swobodnie można się oprzeć, i dwie boczne szuflady, które pełnią funkcję pojemnika na pościel.

Uzupełnieniem łóżka są kompaktowe szafki nocne – niewielkie, ale bardzo praktyczne, znacznie podniosą komfort wieczornego relaksu. Wyposażone są w szufladę na drobiazgi i otwartą półkę, na którą wygodnie można odłożyć ulubioną książkę.

Sypialnia bardzo często pełni też funkcję garderoby, dlatego może przydać się w niej pojemna, pięciodrzwiowa szafa. Dużo miejsca do przechowywania zapewniają dwie przestrzenie z drążkami na wieszaki oraz środkowy, wąski segment z pięcioma półkami.  Szafa wyposażona jest również w energooszczędne oświetlenie LED górnego blatu, które estetycznie podkreśla stylistykę mebla.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ