Fot. Hettich

Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 31 paź 2017 11:41 (aktualizacja: 31 paź 2017 14:24)

System do drzwi składanych

W sypialni, garderobie, wnęce, zabudowie kuchennej czy w pomieszczeniu gospodarczym - system "WingLine L" znajduje wszechstronne zastosowanie. Zastosowany w nim mechanizm otwierania "Push/Pull to move" zapewnia swobodę projektowania w połączeniu z efektem panoramy.

Producent: Hettich

System "WingLine L" stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Tam, gdzie nie ma miejsca na standardową szafę albo nie chcemy zamykać szafek tradycyjnymi frontami rozwieranymi czy unoszonymi, można zastąpić je drzwiami składanymi. Drzwi składane zamocowane na nowym okuciu "WingLine L" nie tylko estetycznie zamkną wnętrze szafy czy schowka, ale zapewnią bardzo wygodny dostęp do całej zawartości. Po otwarciu złożone skrzydła drzwi nie utrudniają bowiem dostępu do przechowywanych na półkach przedmiotów czy zapasów, zapewniając również swobodny wysuw szuflad. Nowy system pozwala na rezygnację z prowadzenia dolnego, dzięki czemu można go z powodzeniem stosować np. do zabudowy pralki czy suszarki.

"WingLine L" to pierwszy system do drzwi składanych, które w opcji mogą posiadać system otwierania "Push to move". Pozwala on projektować drzwi składane bez uchwytów. Aby je otworzyć, wystarczy nacisnąć na front. Po zamknięciu mamy minimalistyczny, niezakłócony widokiem okuć wygląd pięknej, gładkiej powierzchni. Jeśli jednak zależy nam na uchwytach, w opcjach otwierania drzwi składanych w systemie "WingLine L" dostępne jest również rozwiązanie typu "Pull to move" - wystarczy lekko pociągnąć za uchwyt frontu składanego, by otworzyć szafę.

Okucie jest przystosowane do drzwi o ciężarze do 50 kg, wysokości nawet 2.400 mm i szerokości 600 mm. Oznacza to, że po całkowitym otwarciu skrzydeł składanych mamy pełny, panoramiczny dostęp do szafy - nawet 6 m2 powierzchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ