Compact firmy Sevroll-System - system do szaf wolnostojących z drzwiami przesuwnymi. Fot. Sevroll-System

Compact firmy Sevroll-System - system do szaf wolnostojących z drzwiami przesuwnymi. Fot. Sevroll-System

  • Autor: mg
  • 03 marz 2017 10:05 (aktualizacja: 03 marz 2017 10:24)

System do szaf z drzwiami przesuwnymi

Podstawową zaletą systemu "Compact" jest nowoczesny wygląd, wpisujący się w aktualne trendy - mało widoczne tory, duże możliwości wykorzystania dostępnej kolorystyki płyt 18 mm z tradycyjnymi aluminiowymi rączkami na krawędziach bądź mniejszymi uchwytami wpuszczanymi.

Producent: Sevroll-System

Tym, co najbardziej odróżnia "Compact" od innych systemów, jest samodomykacz ukryty w bieżni toru górnego. Maskownice torów stanowią ceownik kryjący krawędzie wieńców dolnego i górnego – dzięki temu oklejanie tych krawędzi jest już zbędne.

Do toru dolnego dodatkowo przewidziano zaślepkę aluminiową maskującą wkręty mocujące tor dolny, która licuje się z płaszczyzną poziomą toru. Sprawia to wrażenie, jakby wszystkie 3 elementy na dole szafy stanowiły jedną całość.

Wózki dolne i górne posiadają zatrzaski blokujące położenie wózka, co znacznie usprawnia montaż i demontaż drzwi. Innowacją jest zaopatrzenie każdego wózka dolnego w szczoteczki zamiatające tor tuż przed rolką. Zapewnia to bezszelestną pracę wózków i przedłuża ich żywotność oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ