Expando T - rozwiązanie do cienkich frontów. Fot. Blum

Expando T - rozwiązanie do cienkich frontów. Fot. Blum

  • Autor: bm
  • 30 lip 2018 14:19

System mocowań do cienkich frontów

Odpowiedni system mocować do cienkich frontów pozwoli na zastosowanie w kuchni frontów o grubości już od 8 mm.

Blum Polska wprowadza Expando T - pierwszy system, który pozwala na realizację trzech rozwiązań: szafek górnych, drzwi i szuflad. To mocowanie do cienkich frontów o grubości już od 8 mm, które można zastosować praktycznie do każdego rozwiązania meblowego. Stosowanie materiałów o takiej grubości jest możliwe dzięki mocowaniu na kołki Expando T. Rozwiązanie nie wymaga wykonywania otworu pod puszkę.

"System ten wyróżnia się przede wszystkim szerokimi możliwościami realizacji. Można go stosować do szafek górnych, drzwi i szuflad. Jesteśmy w stanie zatem wyposażyć w cienkie fronty praktycznie każdy mebel. Wykorzystanie zupełnie nowych, cienkich materiałów może zyskać na popularności, bo ich montaż stał się naprawdę prosty. Dzięki Expando T wystarczy nawiercić otwory, umieścić okucie i przykręcić" – mówi Tomasz Uściłowski, ekspert ds. produktu Blum Polska.

System mocowań Expando T pozwala na stosowanie różnorodnych materiałów. Kotwy ze stali zapewniają pewne mocowanie w twardych materiałach, natomiast kołki z tworzywa gwarantują stabilność w miękkich materiałach. Dzięki temu możliwa jest realizacja niestandardowych pomysłów projektowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ