System Szafir. Fot. Komandor

System Szafir. Fot. Komandor

  • Autor: bm
  • 25 lut 2018 20:13

System przesuwny w kolorze szarym i grafitowym

System przesuwny "Szafir" jest teraz dostępny także w odcieniu anody grafitowej oraz w wersji do drzwi ze skośnym skrzydłem.

Producent: Komandor

System przesuwny Szafir otwiera nowe, kreatywne możliwości aranżowania harmonijnych przestrzeni komponowanych na bazie szarych i grafitowych akcentów. System Szafir, w którym wykonywane są szafy przesuwne marki Komandor, wziął swoją nazwę od charakterystycznego kształtu aluminiowych profili, który przywodzi na myśl szlif jubilerski. Charakterystyczne wygięcie profilu, oprócz funkcji estetycznej, ma również zastosowanie praktyczne, gdyż tworzy funkcjonalny uchwyt. Lekkość wizualna szaf produkowanych w tym systemie wynika głównie z zastosowania wąskich i strzelistych ramek, które stanowią subtelny akcent uwypuklający kolor i charakter wypełnienia drzwi. Proste skrzydła mogą przy tym osiągać spektakularną szerokość aż do 1,5 m, co pozwala tworzyć ciekawe i designerskie zabudowy.

Komfort codziennego użytkowania szafy zapewnia domykacz, który spowalnia zamykanie drzwi i zapewnia ich cichą pracę. Do tej pory system Szafir był dostępny w kolorach anody naturalnej, anody szampańskiej, złotej i bieli. Teraz do bogatej gamy kolorystycznej dołączyła pełna charakteru ciemnoszara anoda grafitowa, która umożliwia projektowanie szaf przesuwnych o mocnej, wyrafinowanej estetyce. Profile w ciemnoszarym odcieniu podkreślą prostą bryłę mebla i stworzą klarowne linie jego podziału. Wejdą w efektowny kontrast z lśniącymi frontami w odcieniach bieli, beżu czy błękitu, natomiast stworzą harmonijną kompozycję z szarymi i czarnymi wypełnieniami. Kolejną nowością jest możliwość zabudowy w systemie Szafir przestrzeni poddasza, dzięki dedykowanym elementom pozwalającym na montaż skośnych skrzydeł.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ