System mebli kuchennych KAMduo ML firmy KAM. Fot. KAM

System mebli kuchennych KAMduo ML firmy KAM. Fot. KAM

  • Autor: mg
  • 20 marz 2017 15:45 (aktualizacja: 21 marz 2017 08:34)

System szuflad w nowej kuchni

Najnowszy system mebli kuchennych "KAMduo ML" firma KAM wyposażyła między innymi w praktyczne rozwiązania służące do przechowywania. Dzięki nim uniwersalny zestaw szafek można dopasować do potrzeb każdego użytkownika mebli.

Producent: KAM

Zastosowany w systemie "KAMduo ML" system szuflad to ergonomiczny i bardzo wygodny sposób przechowywania. Pełen wysuw gwarantuje komfortowy dostęp do zawartości i pozwala łatwiej odszukać produkty nawet w głębi szuflady. Z kolei dzięki systemowi cichego domykania nie usłyszymy hałasu frontu trzaskającego o korpus szafki.  

W systemie "KAMduo ML" zaproponowano również regulowane nóżki w wysokości 10 cm lub 15 cm, w które wyposażone są szafki dolne. Pozwala to optymalnie ustawić wysokość blatu roboczego, odpowiednio do wzrostu użytkownika.   

Funkcjonalny układ szuflad to nie jedyny atut systemu" KAMduo ML". Meble zwracają uwagę nowymi dekorami: buk jasny i dąb szary, które zestawiono z akrylem w wysokim połysku. Do wyboru są trzy warianty kolorystyczne: biały, szary i czarny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ