Szafa Nadir sprawdzi się w małym wnętrzu. Fot. Black Red White

Szafa Nadir sprawdzi się w małym wnętrzu. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 16 maj 2017 13:27 (aktualizacja: 17 maj 2017 09:57)

Szafy z możliwością personalizacji

Black Red White wprowadził do swojej oferty nową linię szaf "Nadir", dzięki którym można samodzielnie stworzyć dopasowany do zindywidualizowanych potrzeb model, wybierając wielkość mebla, jego kolorystykę oraz funkcjonalne elementy wyposażenia dodatkowego.

Producent: Black Red White

Szafy "Nadir" powstały z myślą o osobach, które poszukują schowka na wszystkie elementy garderoby. Wiele możliwości konfiguracji pozwala samodzielnie wybrać wielkość, jak i wygląd mebli. Szafa "Nadir" dostępna jest w 12 różnych szerokościach – zaczynając od kompaktowych, mierzących 150 cm, aż po 260-centymetrowy korpus z mnóstwem miejsca na ubrania, dodatki i drobiazgi. W zależności od potrzeb można wybrać drzwi przesuwne z wbudowanym lustrem lub bez.

Szafy "Nadir" dają wiele możliwości indywidualnej organizacji wnętrza, dzięki dodatkowym elementom wyposażenia, takim jak m.in. komplet trzech dodatkowych półek, kontener, organizer na drobne elementy, podświetlany drążek, wieszaki na spodnie oraz kosze na bieliznę i buty, które montowane są na specjalnych prowadnicach z blokadami.

Meble dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych: ciepły dąb san remo jasny, matowa
lub lśniąca biel oraz czekoladowa barwa wenge.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ