Szuflada SevrollBox Slim firmy Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

Szuflada SevrollBox Slim firmy Sevroll-System. Fot. Sevroll-System

  • Autor: mg
  • 28 lut 2019 12:23 (aktualizacja: 28 lut 2019 13:18)

Szuflada z systemem organizacji wewnętrznej

Ważną rolę w dobrej organizacji wnętrza szafy czy też garderoby odgrywają szuflady. Nowością w ofercie Sevroll-System są szuflady „SevrollBox Slim”. Ich designerski wygląd oraz kolorystyka (biały i grafit) pozwalają na wykonanie nowoczesnej szuflady.

Producent: Sevroll-System

Boki szuflad występują w 3 wysokościach: 84 mm, 167 mm oraz 199 mm. Prowadnice z cichym domykiem gwarantują komfort użytkowania, a pełen wysuw zapewnia nieograniczony dostęp do szuflady. Dwupoziomowa regulacja szuflady pozwala na idealne ustawienie frontu w zabudowie. Znajduje się ona wewnątrz szuflady, co ułatwia jego precyzyjne ustawienie i sprawia, że nie trzeba wyjmować całej szuflady, aby ją wyregulować. Spód szuflady stanowi płyta 16 mm, której nie trzeba frezować. „SevrollBox Slim” z łatwością może zastąpić czasochłonne w montażu szuflady skrzyniowe.

Dodatkowo ofertę Sevroll uzupełniono o akcesoria do szuflad „SevrollBox Slim”, tj. przegrody (w kolorach biały i grafit oraz welwet), a także łączniki. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie porządku we wnętrzu szuflady i łatwe przechowywanie mniejszych elementów garderoby.

Po raz kolejny już Sevroll zapewnił swoim klientom kompleksowo wyposażony produkt. Co bardzo ważne, producent poszedł o krok dalej i wprowadził do swojej oferty także szuflady wewnętrzne. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze szafki jest łatwo dostępne i dobrze zorganizowane.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ