Muzyczna taśma LED. Fot. Activejet

Muzyczna taśma LED. Fot. Activejet

  • Autor: mg
  • 29 maj 2018 15:32 (aktualizacja: 30 maj 2018 08:23)

Taśma muzyczna LED

Muzyczna taśma LED to nowoczesne rozwinięcie tradycyjnej taśmy RGB. Kompletny zestaw do montażu zawiera taśmę z diodami, a także zasilacz i czujnik dźwięku. To właśnie dzięki niemu produkt może rozbłysnąć kolorami i dopasować się do tempa aktualnie odtwarzanej muzyki.

Producent: Activejet

Taśma może na przykład migać zgodnie z niskimi tonami – basami. Sterownik do zarządzania barwą światła jest w stanie ustawić wszystkie parametry zmiennokolorowej taśmy RGB. Dzięki temu można zastosować albo kolory statyczne, albo zdecydować się na kolory dynamiczne, odpowiadające nastrojowi aktualnie włączonej muzyki. Posiada on kilka trybów czułości swojej pracy. Sterownik może zostać również wykorzystany jako tradycyjny kontroler LED. 

Długość taśmy wynosi 3 metry. Na jej metr przypada 30 sztuk, co gwarantuje efektowne, jednolite oświetlenie. Pobór mocy na metr taśmy to 7 W. Odpowiada to klasie energetycznej A, dzięki czemu taśma jest energooszczędna, a tym samym przyjazna dla środowiska. Żywotność produktu wynosi 30 tys. godzin. Dodatkowo muzyczna taśma LED Activejet posiada klasę szczelności IP 65. Cyfra 6 oznacza, że jest ona chroniona przed wnikaniem kurzu, natomiast cyfra 5 – że taśma jest zabezpieczona przed strumieniem wody skierowanym bezpośrednio na nią. To sprawia, że jest to produkt całkowicie bezpieczny.

Montaż taśmy muzycznej Activejet jest bardzo prosty – jest ona wyposażona w taśmę samoprzylepną. W razie zmiany koncepcji wystroju może zostać więc szybko usunięta.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ