Fotel Sun II i puf. Fot. Rosanero

Fotel Sun II i puf. Fot. Rosanero

  • Autor: bm
  • 21 sty 2018 18:31

Tradycyjny model w nowoczesnej odsłonie

Fotel typu uszak to jeden z tych mebli, który od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Fotel "SUN II" to nowa propozycja marki Rosanero, która stanowi połączenie zalet tego tradycyjnego modelu z nowoczesnym designem.

Producent: Rosanero/ Anders Meble

Fotel SUN II marki Rosanero łączy w sobie wszystkie cechy, za które użytkownicy kochają tego typu meble: elegancję, styl i funkcjonalność. Projektanci zadbali, aby poszczególne elementy konstrukcji nie tylko fantastycznie współgrały ze sobą wizualnie, ale również gwarantowały maksymalny komfort podczas użytkowania. Nowy model posiada zatem miękkie, głębokie na 59 centymetrów siedzisko, wysokie oparcie i optymalnie wyprofilowane podłokietniki. Dodatkowego uroku nadają mu charakterystyczne „uszy” wieńczące pikowane oparcie. Dzięki nim fotel – pomimo znacznych gabarytów – jest niezwykle przytulny i daje użytkownikowi poczucie intymności. Warto zaznaczyć, że nowy produkt marki Rosanero posiada w zestawie wygodną pufę na toczonych nóżkach, która może służyć jako podnóżek lub dodatkowe siedzisko. Dzięki dużym rozmiarom (48cm x 56cm x 42cm) i możliwości otwierania sprawdzi się także jako praktyczny schowek.  

Wygodny i przytulny fotel SUN II doskonale nadaje się do wnętrz utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Z uwagi na niezwykle bogatą paletę barw, w jakiej jest dostępny, można bez trudu dopasować go do charakteru konkretnego pomieszczenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ