Uchwyt z kolekcji Viola firmy Gamet. Fot. Gamet

Uchwyt z kolekcji Viola firmy Gamet. Fot. Gamet

  • Autor: mg
  • 27 marz 2017 12:31 (aktualizacja: 31 marz 2017 09:32)

Uchwyty inspirowane naturą

Projektanci firmy Gamet postanowili wyłamać się z wszechobecnego minimalizmu i stworzyli kolekcję uchwytów meblowych inspirowanych naturą. To propozycja dla miłośników przytulnych i ciepłych aranżacji.

Producent: Gamet

Smukły i delikatny kształt nowych uchwytów "Viola" przywodzi na myśl liście, płatki kwiatów czy skrzydła motyla. Organiczna i ozdobna stylistyka sprawdzi się w przypadku klasycznych mebli kuchennych, kolonialnych kredensów, ale przede wszystkim romantycznych i kobiecych toaletek, regałów, komód i szafek nocnych.

Kolekcja "Viola" składa się z dwóch modeli uchwytów i gałek. Wersja podstawowa ("UR48" oraz "GR48") dostępna jest w sześciu wariantach kolorystycznych – w zależności od barwy powłoki galwanicznej, uchwyty i gałki mogą mieć różne odcienie srebra, złota i miedzi oraz błyszczące lub matowe wykończenie. Rozstaw uchwytu wynosi 128 mm, natomiast gałka ma średnicę 40 mm.

Drugą, wzbogaconą wersją kolekcji jest "Viola Cristal", która ozdobiona została dodatkowo kryształkami Swarovskiego. Jedna ona spodoba się przede wszystkim miłośnikom mebli i wnętrz w stylu glamour . Uchwyty z serii "Viola Cristal" dostępne są w pokryciu srebrnym i złotym oraz matowym i błyszczącym wykończeniu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ