Kolekcja Puzzle. Fot. Gamet

Kolekcja Puzzle. Fot. Gamet

  • Autor: bm
  • 18 sty 2017 13:24 (aktualizacja: 18 sty 2017 13:34)

Uchwyty w stylu glamour

Warto zwrócić uwagę na akcesoria meblowe polskiego producenta - firmy Gamet. Wiele z kolekcji, które oferuje, zdecydowanie wpisuje się w trend glamour.

Producent: Gamet

Warto wśród nich wyróżnić takie kolekcje jak ONDA CRISTAL i ANIMA CRISTAL. Stylistyka tych produktów bezpośrednio nawiązuje do włoskiego wzornictwa, a lśniące kryształy, opatrzone logo Cristals from Swarovsky, sprawiają, że delikatne uchwyty i gałki w sposób szczególny podkreślają charakter mebla.

Tym, którzy wolą nowoczesną biżuterię, z pewnością spodoba się kolekcja RITTO. Wyjątkowo eleganckie uchwyty będą się pięknie eksponować na frontach jednobarwnych, między innymi popularnych obecnie odcieniach bieli i beżu, ale również nie stracą swej wyrazistości na tle drewna lub jego imitacji. Kolekcja DIVINO przykuje natomiast uwagę miłośników wyważonej elegancji. Pomimo dość masywnego wyglądu uchwyty zyskują na lekkości, dzięki ażurowej dekoracji części chwytowej oraz zwężanym nóżkom. Do prostszych form meblowej biżuterii zaliczyć można też TESSERE w kształcie znaku nieskończoności. Uchwyty te wyróżniają się delikatnością i oryginalnością, dzięki czemu mebel, do którego je zamontujemy stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Z kolei dystyngowane i proste produkty z kolekcji PUZZLE – zdecydowanie podkreślą charakter mieszkania mężczyzny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ