Fronty meblowe z kolekcji Velvet firmy Forner. Fot. Forner

Fronty meblowe z kolekcji Velvet firmy Forner. Fot. Forner

  • Autor: mg
  • 26 sie 2019 22:39 (aktualizacja: 27 sie 2019 09:27)

Ultramatowe płyty i fronty meblowe

"Velvet Collection" składa się z 16 kolorów płyt i frontów meblowych. Charakteryzują się one wysoką odpornością na zarysowania oraz technologią anti-fingerprint, eliminującą powstawanie na powierzchni odcisków palców.

Producent: Forner

Płyty i fronty wchodzące w skład kolekcji "Velvet" łączą luksusowy wygląd z cechami praktycznymi. Są one aksamitne w dotyku, a przy tym dają efekt głębokiego matu. Mają bardzo niski kąt odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomierniej rozproszone. Co ważne dla użytkowników, powierzchnia płyt meblowych i frontów jest wyjątkowo wytrzymała na zarysowania i zadrapania. W celu poprawy estetyki i zapewnienia łatwości utrzymania w czystości w płytach i frontach zastosowano technologię, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

Obrzeża do kolekcji "Velvet" są wykonane z tego samego, łatwo formowalnego materiału, którym pokrywana jest płyta. Krawędzie są więc idealnie dopasowane kolorystycznie, a dzięki temu, że grubość obrzeża wynosi 0,35 mm, łączenie jest niemal niewidoczne.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ