Boks akustyczny Vank wall marki Vank. Fot. Vank

Boks akustyczny Vank wall marki Vank. Fot. Vank

  • Autor: mg
  • 30 maj 2017 11:12 (aktualizacja: 30 maj 2017 13:22)

Uniwersalny boks akustyczny

Boksy akustyczne, nowość marki Vank, w odróżnieniu od popularnych biurowych budek telefonicznych mogą mieć różne wymiary do wielu różnych zastosowań. Ich korpusy tapicerowane są tkaninami o właściwościach akustycznych.

Producent: Vank

Boksy "Vank wall" są dostępne w wersjach jedno-, cztero- i sześcioosobowych. Już podstawowy model zawiera wyposażenie umożliwiające komfortowe użytkowanie: oświetlenie LED, wentylację oraz mediaport (sterowane czujnikiem ruchu) skonfigurowany zgodnie z potrzebami użytkownika.

Korpus boksu tapicerowany jest tkaninami o właściwościach akustycznych. Dźwięk dodatkowo izolowany jest szkłem o wysokich parametrach fonicznych. Boksy zamknięte dostępne są w wielu kombinacjach: z jedną lub dwiema szklanymi ścianami, korpus dwustronnie lub jednostronnie diamentowy. Dzięki zastosowanej specjalnej konstrukcji i wykorzystanym materiałom boks "Vank wall" wykazuje wysoką izolacyjność od otaczającego środowiska.

Rola boksów akustycznych  może być wieloraka: począwszy od budki telefonicznej lub miejsca na chwilowe wyciszenie i zebranie myśli, poprzez pomieszczenie na briefing w małym zespole, na wideokonferencji skończywszy.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ