Garderoba Uno. Fot. Raumplus

Garderoba Uno. Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 16 maj 2017 08:31

Uniwersalny system do przechowywania

System „Uno” to uniwersalny model garderoby, który można wykorzystać na różne sposoby - od garderoby otwartej typu walk-in, poprzez szafę wnękową, aż po ażurowy regał.

Producent: Raumplus

Dostosowanie modelu Uno do miejsca jakim dysponujemy we wnętrzu ułatwia aluminiowa konstrukcja na bazie pionowych słupków montowanych do podłogi, ściany lub sufitu. Elementy te są nie tylko praktyczne, ale również efektowne dzięki wykończeniu anodą w kolorze srebrnym lub brązowym. Możliwe jest również polakierowanie powierzchni w dowolnym kolorze z palety RAL.

Ogromny wybór elementów wyposażenia, pozwala na konfigurowanie mebla wedle własnych potrzeb. Wśród akcesoriów uwagę zwracają częściowo przeszklone szuflady, wysuwne półki i wieszaki na spodnie, czy też ustawione pod kątem półki na buty. Ciekawie prezentuje się najnowsze rozwiązanie, czyli zawieszana na metalowej konstrukcji szafka w formie witryny ze szklanymi półkami. Raumplus nie zapomina także o odpowiednim uporządkowaniu dodatków. Biżuteria i inne drobiazgi znajdą swoje miejsce w wyściełanych czarną alcantarą organizerach, natomiast paski i krawaty zawisną na specjalnych wieszakach. W odnalezieniu elementów garderoby pomaga montowane w drążkach półkach i szufladach oświetlenie, które dodatkowo podkreśla urodę mebla.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ