Kerradeco, Vox

Kerradeco, Vox

  • Autor: bm
  • 27 maj 2017 09:53

Uniwersalny system ścienny

"Kerradeco" to system ścienny marki Vox, który poza nietuzinkowym designem zaskakuje wyjątkowymi walorami funkcjonalnymi.

Producent: Vox

"Kerradeco" ma w sobie wszystkie cechy idealnego materiału wykończeniowego: pozwala na dokonanie błyskawicznej, a jednocześnie spektakularnej przemiany wnętrza, jest otwarty na wiele różnych zastosowań, a przy tym trwały i intuicyjny w obsłudze. 

W ostatnim czasie kolekcja została wzbogacona o nowe dekory i obecnie obejmuje ona 20 wzorów podzielonych na 3 kolekcje – Wood Line, Stone Line i Textile. Płyty pozwalają na aranżację wnętrz utrzymanych w różnorodnej stylistyce – od klimatów loftowych, przez rustykalne i skandynawskie, aż po techniczny minimalizm. Nawiązują one do naturalnych materiałów wykończeniowych, bądź stanowią zupełnie nowatorską, ciekawą graficznie propozycję. 

Płyty "Kerradeco" to nowoczesny materiał wykonany z tworzywa polimerowego, który jest bardzo trwały (10 lat gwarancji), a zarazem bezpieczny dla zdrowia użytkowników. Montaż systemu jest łatwy i szybki, nie wymaga uciążliwych tzw. „mokrych prac”, dzięki czemu metamorfozę wnętrza możemy przeprowadzić bez specjalnych przygotowań. Co ciekawe, z pomocą "Kerradeco" można nie tylko wykończyć powierzchnię starych, wymagających odświeżenia ścian, ale również zbudować samodzielną ściankę działową.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ