Wiertarko-osadzarka BlueMax firmy Hettich. Fot. Hettich

Wiertarko-osadzarka BlueMax firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 29 sie 2017 08:44 (aktualizacja: 29 sie 2017 09:31)

Wiertarko-osadzarka do zawiasów

Wiertarko-osadzarki "BlueMax" firmy Hettich przeznaczone są do precyzyjnego wiercenia otworów pod zawiasy, prowadniki, złącza, prowadnice czy rzędy nawierceń w Systemie 32. To cała seria maszyn stolarskich, które można dopasować do aktualnych potrzeb warsztatu, kierując się zróżnicowaną wydajnością, ceną, ale też wielkością maszyny.

Producent: Hettich

Najmniejszy model "BlueMax Mini" typ 2/6 ma dwie cechy, które spełniają oczekiwania stolarzy, szczególnie oferujących meble pod zabudowę: są wydajne (sześć wrzecion, silnik 1050 W) i jednocześnie mobilne (niewielka waga).

Model 2/6 ma proste, jednofazowe podłączenie (230 V/50 Hz), przez co bez problemu można podłączyć go do każdego gniazdka w pomieszczeniu, gdzie montowane są meble i wykonać odpowiednie nawiercenia. Dźwignia podnoszona jest ręcznie, a element obrabiany ustawiany jest względem frezów na stole roboczym do przykładni liniowej (w zestawie wiertła o promieniach 35 mm prawy i 10 mm lewy). Nawet tak małe urządzenie jest w stanie pracować precyzyjnie i wydajnie dzięki sześciu wrzecionom i mocnemu silnikowi pracującemu z prędkością 1440 obr./min.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ