Wiertarko-wkrętarka Bosch Advancedlmpact 18 QuickSnap. Fot. Bosch

Wiertarko-wkrętarka Bosch Advancedlmpact 18 QuickSnap. Fot. Bosch

  • Autor: mg
  • 09 lut 2018 07:22

Wiertarko-wkrętarka z wymiennymi uchwytami

Wiertarko-wkrętarka "Bosch Advancedlmpact 18 QuickSnap" umożliwia wymianę uchwytów dzięki złączu Quick Snap. Zapewnia to elastyczność i precyzyjną pracę w miejscach trudno dostępnych. Nowe narzędzie działa w systemie akumulatorowym Power for All.

Producent: Bosch

Wiertarko-wkrętarka udarowa z akumulatorem 18 V i wymiennymi uchwytami nadaje się do klasycznych prac związanych z wkręcaniem czy wierceniem w drewnie i metalu, a także wierceniem z udarem w murze, a wymienne uchwyty QuickSnap zapewniają mu dodatkowe funkcjonalności. W zależności od potrzeb można zwiększyć precyzję pracy w miejscach trudno dostępnych, używając narzędzia Advancedlmpact 18 QuickSnap z wymiennymi uchwytami: wiertarskim, do wkręcania blisko krawędzi lub kątowym. Uchwyty sprawdzą się np. podczas wkręcania i odkręcania wkrętów tuż przy krawędzi czy wiercenia otworów w wąskich niszach.

Wiertarko-wkrętarka udarowa Advancedlmpact 18 QuickSnap jest wyposażona w magnetyczny uchwyt do końcówek wkręcających, ale może być stosowana także bez dodatkowych uchwytów. Maksymalny moment obrotowy narzędzia wynosi 19/38 Nm(miękki/ twardy). Wykorzystując je do wiercenia, należy użyć wymiennego uchwytu wiertarskiego, w którym można stosować wiertła z chwytem cylindrycznym o średnicy do 10 mm.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ