Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 26 marz 2019 14:12 (aktualizacja: 30 marz 2019 20:28)

Wiosenne nowości IKEA - naturalne materiały, uniwersalne kolory

W tym sezonie dominować będą produkty wykonane z naturalnych materiałów, jak meble z rattanu, lampy z bambusa czy dywany z wełny. Nowe oblicze zyskają m.in. salon, sypialnia oraz łazienka. Królować będą kolory od neutralnych, ziemistych tonacji po różne odcienie błękitu...

IKEA zachęca do świadomego życia i podejmowania odpowiedzialnych wyborów, przekonując, że styl eko nie musi oznaczać dziś kompromisu - ekologiczne materiały z łatwością dopasowują się do wielu wnętrz, nadając im przytulnego charakteru. Dbałość o środowisko idzie w parze z designem, o czym świadczą wykonane z naturalnego włókna rattanowego fotele Buskbo czy Ulriksberg oraz podnóżek ze schowkiem.

Wiosenna świeżość wkradnie się także do sypialni. Rama łóżka Sagstua ma klasyczny kształt, który można uzupełnić fantazyjną pościelą Stjarnflocka – jej wygląd przypomina tkaniny ręcznie farbowane tradycyjną metodą japońską Shibori. IKEA pamięta także o dzieciach. Najmłodsi smacznie zasną w respektującej wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa kołysce Solgul – jej klasyczny kształt będzie pasował zarówno do sypialni, jak i pokoju dziecięcego.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ