Pufy Sandared. Fot. Materiały prasowe IKEA

Pufy Sandared. Fot. Materiały prasowe IKEA

  • Autor: bm
  • 05 kwi 2018 09:24

Wiosenne nowości meblowe w IKEA

W tym sezonie na pierwszym planie znajdą się nowoczesne, zrównoważone metody produkcji, naturalne materiały, kolory ziemi i etniczne motywy.

Wśród najciekawszych nowości znajduje się modułowa sofa, systemy do przechowywania, kolekcje dla najmłodszych. Wiosenne nowości IKEA do sypialni oferują możliwość stworzenia pięknego
i funkcjonalnego wnętrza w zgodzie z naturą. Stolik nocny i komoda BJÖRKSNÄS wykonane zostały z litej brzozy, będącej materiałem odnawialnym, pozyskiwanym zgodnie z surowymi standardami.

IKEA proponuje również sofę modułową GRÖNLID. To funkcjonalny model
z mnóstwem miejsca do siedzenia, stworzony z myślą o nowoczesnych domach. Sofa znajdzie z pewnością uznanie wśród osób poszukujących rozwiązań umożliwiających modyfikację w zależności od zapotrzebowania - można ją zaprojektować w dowolnym rozmiarze i kształcie, nawet na późniejszym etapie jej użytkowania. Pokój dzienny wykroczy poza narzucone ramy dzięki akcesoriom, jak niebieski stolik FRIDAFORS ze zdejmowaną tacą i składanymi nogami, który można dowolnie przestawiać, np. na balkon czy taras. Pufy SANDARED, robione na drutach, mogą służyć jako dekoracyjne siedziska, stylowe podnóżki albo wygodne poduszki na podłogę.

Kolejną nowością jest modułowy system do przechowywania PLATSA, pozwalający na maksymalnie wykorzystanie przestrzeni w domu. To doskonałe rozwiązanie dla osób z mało ustawnymi mieszkaniami - może być bowiem używany w całym domu, z nieograniczonymi możliwościami budowania różnych rozwiązań, łączenia funkcjonalności i stylów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ