Włoski producent mebli kuchennych zdradza co pokaże na EuroCucina 2020

Włoski producent mebli kuchennych zdradza co pokaże na EuroCucina 2020

  • Autor: ut
  • 29 lut 2020 08:58 (aktualizacja: 29 lut 2020 09:48)

Włoski producent mebli kuchennych zdradza co pokaże na EuroCucina 2020

Kuchnia Erika, jeden z najlepiej sprzedających się modeli z kolekcji ARAN Cucine, niedawno przeszła znaczącą metamorfozę. Wszystko to ze względu na najważniejsze wydarzenie w branży meblowej na świecie - EuroCucina 2020.

Najnowsze trendy wyposażenia sugerują łatwe i racjonalne zasady: rozwiązania muszą być funkcjonalne i wszechstronne, z czystymi i uspokajającymi liniami, neutralnymi i eleganckimi kolorami. Aby sprostać wszystkim trendom i różnym potrzebom rynku, ważne jest, aby zaproponować modele, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb.
Katalog Eriki został wzbogacony o nowe elementy, które przekształcają model w prawdziwy „system mebli”, z modułowymi rozwiązaniami i ponad 41 wykończeniami, aby każdy mógł lepiej wyrazić swój własny styl.

Kompozycja o minimalnym smaku, zaprojektowana w celu ułatwienia ruchów tam mieszkającym i zapewnienia maksymalnej optymalizacji przestrzeni bez poświęcania projektu, zapewniając dużą wielofunkcyjną wyspę, wysokie jednostki i system ścian. Aby stworzyć wzajemne oddziaływanie brył i pustek, duże i przestronne schowki na przemian z otwartymi, dekoracyjnymi i natychmiast dostępnymi modułami. Drzwi Jhon w czarnym aluminium z wędzonym szarym szkłem optycznie rozjaśniają strukturę bloku wyspy, wyposażone w nowy narożnik Move-it: przesuwany blat z ruchem ukośnym, który można wykorzystać jako stół jadalny, ale można go cofnąć podtynkowy, oszczędzając jeszcze więcej miejsca.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ