Sypialnia Sempre. Fot. Mebin

Sypialnia Sempre. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 06 cze 2017 10:16

Wybierz szafę do sypialni

Jedno-, dwu- a nawet czterodrzwiowa z praktycznymi szufladami i lustrem jest ważnym elementem wyposażenia i wspaniałą ozdobą wnętrza.

Producent: Mebin

W kolekcjach firmy Mebin znajdziemy bogatą ofertę szaf zarówno do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Interesujące zestawienia materiałowe, szeroka gama barw, piękny design i innowacyjne rozwiązania sprawiają, iż bez trudu znajdziemy najbardziej odpowiedni model do naszej sypialni.

Riva, szafa 4D o wymiarach 242/63/210 cm pochodzi z najnowszej kolekcji mebli. Bardzo pojemna, czterodrzwiowa, z podwójnym lustrem i szufladami jest meblem funkcjonalnym, o wysokich walorach estetycznych. Niepowtarzalny dąb burgundzki, który pokrywa drewniany front i korpus w okleinie naturalnej, efektownie koresponduje z antracytową tkaniną obiciową, wstawką z ciemnego szkła Lacobel i lustrem.

Diuna III występuje w dwu wariantach, jako szafa III duża o wymiarach: 182/60/211 cm oraz szafa III mała o wymiarach: 152/ 60/ 211. To również jedna z najnowszych propozycji w ofercie firmy Mebin. Na uwagę zasługuje oryginalna wypukło-wklęsła forma oraz walory użytkowe.

Maganda, szafa 3D, o wymiarach 182/63/196 cm, z frontem z litego drewna dębowego. Posiada 3 drzwi: zewnętrze z lustrami oraz środkowe tapicerowane tkaniną obiciową. Front jednej z szuflad jest dekorowany wstawką z czarnego szkła Lacobel. Praktyczny system otwierania push to open pozwala na zachowanie gładkiej powierzchni, bez uchwytów i wygodne otwieranie drzwi i szuflad. 

Sempre, szafa IV o wymiarach 225/60/200 cm. Nowość w ofercie firmy Mebin. Prosta w formie, masywna nadaje się do garderoby lub dużej sypialni. Wykonana z litego drewna dębowego z udziałem naturalnej okleiny dębowej posiada 2 drzwi tapicerowanych i 2 drzwi z lustrem.

Verano, szafa III, o wymiarach 163/62/210 cm, z frontem z litego drewna dębowego, uzupełnionym tkaniną obiciową i lustrem w środkowej części mebla. Duża pojemność, dobra organizacja przestrzeni wewnątrz bryły, a także walory dekoracyjne czynią z niej idealną propozycję do eleganckiej sypialni urządzonej w stylu nowoczesnym.

Wiktoria, szafa IV o wymiarach 198/64/2015 cm pochodzi z jednej z najnowszej kolekcji firmy Mebin. Wykonana w naturalnej okleinie z udziałem litego drewna zachwyca nienaganną formą stylowej bryły z finezyjnie wyprofilowanymi nóżkami. Proste drzwi z dekoracyjną strukturą usłojenia wyposażone są w system cichego domyku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ