Kolekcja Possi Air. Fot. BRW

Kolekcja Possi Air. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 11 lis 2017 12:19

Zabawa kolorem i prostą formą

Nowa kolekcja Possi Air od Black Red White łączy zabawę kolorem i prostą formą.

Producent: Black Red White

Meble dostępne są w ponadczasowym kolorze bieli, a ich charakter można zmieniać w zależności od własnych upodobań, wybierając barwne boxy-inserty lub oryginalne nóżki w kilku odcieniach i formach do wyboru. Kolekcja sprawdzi się w pokoju dziennym i jadalni, a niektóre jej elementy także w sypialni.

Kolekcja Possi Air to zupełnie nowa odsłona nowoczesnego stylu. Dzięki połączeniu geometrycznych form z barwnymi akcentami minimalistyczne bryły zyskują oryginalny styl. Kolor bieli można przełamać wzbogacając je o osadzone dość niestandardowo, bo w zagłębieniach szafek, kolorowe boxy-inserty. Ich wybarwienie można wybrać spośród czterech wariantów – uniwersalnej bieli, naturalnego modrzewia, szarości lub wyrazistej czerwieni.  Elementy z kolekcji Possi Air mogą stać się częścią aranżacji salonu, jadalni oraz sypialni. W salonie niezbędnikiem będą szafki RTV, dostępne w dwóch wariantach - jeden z miejscem na insert, a drugi zamknięty z ozdobną listwą uchwytową. Cztery różnej wielkości komody będą niezbędne w codziennym przechowywaniu, a organizację garderoby ułatwi pakowna szafa w wersji prawo lub lewostronnej. Szafę można postawić na niskich nogach: metalowych lub z tworzywa sztucznego, dostępnych w kolorze chrom. Miejsce na pustej ścianie zapełni szafka wisząca.

Szafki Possi Air zaprojektowane są tak, by z łatwością powiesić je na ścianie. Żeby pięknie się prezentować nie potrzebują nóżek, ale można je zamontować w dowolnym momencie. Ich styl można wybrać spośród dostępnych wariantów – drewnianych dostępnych w czterech kolorach do wyboru lub chromowanych w wersji mat lub połysk. Nóżki pełnią funkcję dekoracyjną, można je wymienić na nowe lub po prostu zdemontować. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ