Zestaw Austin firmy Classen. Fot. Classen

Zestaw Austin firmy Classen. Fot. Classen

  • Autor: mg
  • 22 gru 2016 14:47 (aktualizacja: 23 gru 2016 13:26)

Zestaw mebli kuchennych

Seria "New Line", na którą składa się aż szesnaście zestawów kuchennych, to najnowsza propozycja firmy Classen. W każdym zestawie dostępnych jest kilkadziesiąt wariantów szafek stojących oraz wiszących, zróżnicowanych w zależności od kolekcji.

Producent: Classen

Wysokiej jakości fronty akrylowe znajdziemy w kolekcjach "Miramar" oraz "Miramar Bis" (różnią się one kształtem uchwytów). Z kolei w kolekcji "Flint" zastosowano specjalną powłokę z trójwymiarowym efektem. Światło odbijające się od powierzchni frontu sprawia, że szafki mienią się w wielu odcieniach szarości, a kuchnia zyskuje optyczne powiększenie. Dla tych, którzy preferują meble o jasnych, stonowanych barwach doskonałym rozwiązaniem będzie "Peoria" – zestaw w kolorze białej czekolady. Klasyczne szafki z drewnianym wykończeniem są dostępne w kolekcjach "Austin" oraz "Irving". Zwolennikom drewnopodobnych dekorów w bardziej nowoczesnej formie z pewnością przypadną do gustu kolekcje "Clio" oraz "Clio Milk". Ta pierwsza jest wykonana z płyty synchronicznej zdobionej mocno zarysowaną strukturą drewna w kolorze ciemnego orzecha. Z kolei drugi zestaw stanowi kombinację bieli z drewnem. 

Zestawy z serii "New Line" występują w szerokościach: 30, 40, 60 i 80 cm. Różnią się także wysokością (szafki stojące – 82 lub 143 cm; szafki wiszące – 30, 40, 60 lub 80 cm) oraz głębokością (szafki stojące – 48 cm, szafki wiszące – 31 cm). Wśród nich znajdują się elementy meblowe przystosowane do zabudowy sprzętu AGD oraz innego wyposażenia: okapu, piekarnika czy zlewozmywaka. Dodatkowo oferta na 2017 rok została wzbogacona o słupki do zabudowy lodówki oraz piekarnika, mierzące 200 i 220 cm. Do każdego kompletu można dobrać części uzupełniające – panele maskujące (dolne, górne, boczne) oraz cokoły.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • sara132, 2017-01-14 09:08:18
    Szkoda że dolne szafki (stojące) mają głębokość tylko 48 cm. Szukam takich co mają 60 cm. Poza tym brakuje szafki 45 cm do zabudowy zmywarki. Meble są piękne.