Lea (Miloo) - zestaw mebli wypoczynkowych do ogrodu. Fot. Miloo

Lea (Miloo) - zestaw mebli wypoczynkowych do ogrodu. Fot. Miloo

  • Autor: mg
  • 23 maj 2017 16:26 (aktualizacja: 24 maj 2017 14:30)

Zestaw wypoczynkowy do ogrodu

Meble "Lea" to zestaw wypoczynkowy przeznaczony do aranżacji ogrodu. Pod względem formy i kolorystyki przypomina modele znajdujące się w salonie. Przy pomocy tych mebli można urządzić komfortową i funkcjonalną strefę relaksu.

Producent: Miloo

Połączenie kolorów i faktur drewnianych blatów, grafitowego aluminium ramy i szarej tapicerki zaowocowało powstaniem stylowych i nowoczesnych mebli wchodzących w skład serii "Lea".

Dwuosobowa sofa ogrodowa "Lea" to mebel wielofunkcyjny – dzięki przedłużonej podstawie, która pełni rolę stolika pomocniczego, jest to mebel bardzo praktyczny, zwłaszcza tam, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni na postawienie tradycyjnego stolika kawowego, np. na wąskich balkonach czy niewielkich tarasach. Połączenie aluminiowej podstawy i obicia w odcieniach grafitu sprawia, że sofa wygląda nowocześnie i łatwo utrzymać ją w czystości.

Z kolei sofa ogrodowa dla dwóch osób z linii "Lea" może stanowić samodzielny mebel wypoczynkowy lub razem z kompatybilną sofą z dołączonym stolikiem tworzyć narożny, funkcjonalny zestaw.

Linię sof zewnętrznych "Lea" uzupełnia stolik kawowy. Prosty w formie, o kolorze zbliżonym do kolorów ram i obić sof dopełni całości i pozwoli na stworzenie komfortowego letniego salonu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ